A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Salvador - Diskuze

Původní dotaz

Honduras město COPÁN

30.11.-0001 00:00:00 | ferdyš
ferdyš
Ferdyši,
co já díky tobě ještě navštívím...nebudeš dělat cestovatelské besedy????...Zasloužil by sis titul největší cestoval Orbionu :-) a ještě jsi tak hodný ,že se s náma podělíš o své zážitky nejen písmem ale i fotografiemi...dík :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
sandra61 20.04.2008 22:24

jak to můžeš stíhat, já ještě nedodělala ani to Mexiko. Prostě těch tisíc fotek nedokážu přebrat. :-(

ZdenaB 17.04.2008 18:33

Nádherné, až z toho mám husí kůži. Tak tohle bych chtěla jednou vidět na vlastní oči. Díky za cestopis a skvělé fotky. :-D

Tana 26.03.2008 21:05

Opět, jak jinak, než SUPER !!! :-P

Via 26.03.2008 01:54

Opět souhlas se vším, co bylo napsáno, ty pyramidy by se mi také líbily ! 8-)

Deny 24.03.2008 14:54

Neměl by jsi hledat vydavatele??
To by chtělo všechno knižně vydat i s fotkama ;-)

drakous03 20.03.2008 21:56

Ferdyši,
co já díky tobě ještě navštívím...nebudeš dělat cestovatelské besedy????...Zasloužil by sis titul největší cestoval Orbionu :-) a ještě jsi tak hodný ,že se s náma podělíš o své zážitky nejen písmem ale i fotografiemi...dík :-)

Zpět na všechny diskuze