A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Salvador - Diskuze

Původní dotaz

El Salvador

11.02.2008 07:51:51 | ferdyš
ferdyš
Za tři týdny mám namířeno do střední Amriky,kdo pordí? El Salvador.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nanda
29.01.2009 14:34 88.102.76.***
RE: El Salvador  

Zdravím. V El Salvadoru jsem byla s přítelem v loni v dubnu a bylo to super. Výborný hotelový komplex, služby, jídlo atd.,ale hlavně fakultativní výlety moc a moc doporučuji. Lezli jsme s Kanaďanama (Češi jsou asi moc líni) na sopku Izalco (opravdu fuška), byli jsme na kávových plantážích, na kráteru sopky San Salvador, V Guatemale (opět jen s Kanaďanama) a v Hondurasu na mayských troskách Copánu (paráda a nádhera). Jediná nevýhoda (pro někoho) je dlouhá (5hod.) cesta autobusem, ale člověk alespoň něco uvídí (slumy podél dálnice atd.). Určitě si to užiješ...ale chce to ty výlety, resort je jinak zcela uzavřen, všude kolem bída, chatrče z vlnitého plechu. Zážitek je též cesta school busem k vzdálené divoké plaži (nikde nikdo, palmy, chudé děti a obrovské vlny, ovšem je to nádhera). Hezkou cestu, rychlou aklimatizaci a spoustu výletů, stojí to zato, když už tam člověk letí...A v Guatemale jediná příležitost vidět Indiány v barvitém oblečení...a doporučuji koupit hromadu kávy (3.nejlpeší Arabica na světě)...

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
ferdyš 11.02.2008 07:51
El Salvador  

Za tři týdny mám namířeno do střední Amriky,kdo pordí? El Salvador.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu